• OPATRENIA A ŠKOLSKÝ SEMAFOR

• Platný od 19.1.2022

Návrh opatrení proti SARS-CoV-2 (variant Omikron) „Návrh opatrení proti SARS-CoV-2 (variant Omikron)“ slúži ako náhrada za doposiaľ platný Covid Automat. Návrh prináša zjednodušenie a zjednotenie opatrení na dobu určitú, počas vlny Omikron. „Návrh opatrení proti SARS-CoV-2 (variant Omikron)“ bol prijatý na základe uznesenia vlády SR č. 29 z 12. 1. 2022. Súčasťou „Návrhu opatrení proti SARS-CoV-2 (variant Omikron)“je časť upravujúca opatrenia pre školy a školské zariadenia.

CVČ

• Prezenčne do 12 rokov a dvoch mesiacov bez obmedzenia ale s dôrazne odporúčaným OTP (odporúčané testovanie Ag samotesty)  -odovzdať tlačivo bezpríznakovosť    bezpriznakovost_od_26.11..pdf
            • Prezenčne v režime OTP od 12 rokov a dvoch mesiacov (platí platný Ag test zo školy)

Na účel testovania môže byť použitý aj Ag samotest zo školy nie starší ako 48 hodín jeho vykonanie môže potvrdiť rodič alebo poverená osoba prostredníctvom „Potvrdenia o vykonaní antigénového samotestu s negatívnym výsledkom“ Priloha_-_potvrdenie_o_vykonani_samotestu.pdf. Na účely samotestovania žiak obdrží samotesty len prostredníctvom svojej kmeňovej školy.

• Oznamujeme rodičom a členom záujmových útvarov,

že od 11.1.2021 obnovujeme činnosť.

• OZNAM

• Nakoľko sa náš okres nachádza v čiernej farbe covid automatu krúžky prezenčne od 22.11.2021 nebudú.

• CVČ od 1.11.2021 (bordový okres)

• Vzhľadom na súčasnú epidemickú situáciu v okrese Piešťany  vchádzajú do platnosti od 1.11.2021 mnohé obmedzenia.

Náš okres bude v II. stupni ohrozenia (bordová).

V súvislosti s covid automatom Vás žiadame, aby ste sa riadili nasledovnými pokynmi.

Záujmové útvary budú prebiehať v CVČ od 1.11.2021 v súlade so školským semaforom MŠVVaŠ SR.

To znamená záujmové útvary môžu prebiehať :

• prezenčne individuálne,
            • prezenčne s obmedzením (do 5 detí v skupine)
            • dištančne skupinovo
            • v prípade záujmového útvaru vytvoreného z detí jednej triedy, je možné uskutočniť ZÚ bez obmedzenia počtu.

Členovia záujmových útvarov sa nemôžu zúčastniť záujmovej činnosti bez vyhlásenia o bezpríznakovosti. Vyhlasenie-o-bezpriznakovosti-ziaka.pdf​​​​​​​

V súvislosti so zmenenou epidemiologickou situáciou je aj zmena rozvrhu - prosím pozrite si v časti ROZVRH HODÍN.

• Covid školský semafor

• Úprava od  15.10. 2021

V bordovej farbe okresu jazykové školy, ZUŠ a CVČ môžu byť v prevádzke v režime prezenčne individuálne, prezenčne s obmedzením (skupiny žiakov 5+1, pričom odporúčame nepremiešavať žiakov, ktorí sú z rôznych tried MŠ, ŠMŠ, ZŠ, SZŠ, SŠ, ŠSŠ), alebo dištančne skupinovo.

• Školský rok 2020-2021

• Ponuka krúžkov a prihlášky sú zverejnené v časti KRÚŽKY A KLUBY.  Vyplnené prihlášky môžete odovzdať v škole p. učiteľke Pažitnej alebo v CVČ v dňoch 16.-18.9.2020 v čase od 14.00 do 16.00.

• Stolík do herne

• Čo to bude až to bude? Zo starého niečo nové. Kto sa hrá nehnevá. Stolíček do našej herne. Recyklujeme - separujeme - tak sú figúrky z vrchnáčikov z pet fliaš. Už sa teším keď si zahráme

Do galérie Stolík do herne boli pridané fotografie.

• Nariadenie

• Z dôvodu nariadenia vlády prerušuje činnosť Centrum voľného času Drahovce od  16.3.2020 až do odvolania.

• Mikuláš

• Dňa 8.12. prišlo divadlo JAJA so svojím predstavením "Škola anjelov". A po predstavení nás navšívil svätý Mikuláš a prieniesol deťom balíčky s dobrotami.  Do galérie Mikuláš boli pridané fotografie.

• Gastrovianoce 2019

• Deti z krúžku  Tvorivé dielne sa boli inšpirovať a načerpať vianočnú atmosféru na DOD Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch - GASTROVIANOCE.  Do galérie Gastrovianoce 2019 boli pridané fotografie.