• OZNAM

• Nakoľko sa náš okres nachádza v čiernej farbe covid automatu krúžky prezenčne od 22.11.2021 nebudú.

• CVČ od 1.11.2021 (bordový okres)

• Vzhľadom na súčasnú epidemickú situáciu v okrese Piešťany  vchádzajú do platnosti od 1.11.2021 mnohé obmedzenia.

Náš okres bude v II. stupni ohrozenia (bordová).

V súvislosti s covid automatom Vás žiadame, aby ste sa riadili nasledovnými pokynmi.

Záujmové útvary budú prebiehať v CVČ od 1.11.2021 v súlade so školským semaforom MŠVVaŠ SR.

To znamená záujmové útvary môžu prebiehať :

• prezenčne individuálne,
            • prezenčne s obmedzením (do 5 detí v skupine)
            • dištančne skupinovo
            • v prípade záujmového útvaru vytvoreného z detí jednej triedy, je možné uskutočniť ZÚ bez obmedzenia počtu.

Členovia záujmových útvarov sa nemôžu zúčastniť záujmovej činnosti bez vyhlásenia o bezpríznakovosti. Vyhlasenie-o-bezpriznakovosti-ziaka.pdf​​​​​​​

V súvislosti so zmenenou epidemiologickou situáciou je aj zmena rozvrhu - prosím pozrite si v časti ROZVRH HODÍN.