PONDELOK |
|||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
|
|
|
|
UTOROK |
|||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
Keramika MŠ |
Mgr. Alžbeta Behanová |
15.00 - 16.00 |
CVČ |
Keramika ZŠ |
Mgr. Alžbeta Behanová |
16.00 – 17.00 |
CVČ |
Tvorivá dramatika |
Blanka Kollárová |
14.00 – 15.00 |
CVČ |
Odysea mysle (I. divízia) |
Blanka Kollárová |
15.00 – 17.00 |
CVČ |
STREDA |
|||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
Klub priateľov Knihocusa Phantasicusa - MŠ |
Blanka Kollárová |
1x mesačne 10.00 – 11.00 |
CVČ |
Klub priateľov Knihocusa Phantasicusa – 1.A |
Blanka Kollárová |
1x mesačne 9.00 – 10.00 |
CVČ |
Klub priateľov Knihocusa Phantasicusa – 1.B |
Blanka Kollárová |
1x mesačne 10.00 – 11.00 |
CVČ |
Klub priateľov Knihocusa Phantasicusa – 2.A |
Blanka Kollárová |
1x mesačne 10.30 – 11.30 |
CVČ |
Počítačový klub MŠ |
Mgr. Nataša Pažitná |
13.30 – 14.30 |
ZŠ |
Odysea mysle (I. divízia) |
Blanka Kollárová |
14.00 - 16.00 |
CVČ |
Odysea mysle (II. divízia) |
Blanka Kollárová |
16.00 - 18.00 |
CVČ |
Divadlo |
Blanka Kollárová |
18.00 - 20.00 |
CVČ |
ŠTVRTOK |
|||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
Tvorivé dielne (I. st. ZŠ) |
Mgr. Nataša Pažitná |
14.00 - 16.00 |
CVČ |
Muzikál |
Filip Čechovič |
14.00 – 16.00 |
CVČ |
Muzikál |
Filip Čechovič |
16.00 - 18.00 |
CVČ |
Muzikál |
Filip Čechovič |
18.00 – 20.00 |
CVČ |
Divadlo |
Blanka Kollárová |
18.00 – 20.00 |
CVČ |
Baseball |
Peter Bajnok |
14.30 – 15.30 |
Telocvičňa ZŠ |
Florbal |
Peter Bajnok |
15.30 – 16.30 |
Telocvičňa ZŠ |
Tanečná HIP-HOP – MŠ + 1.ročník |
Marcel Komarňanský |
15.00-16.00 |
CVČ |
Tanečná HIP-HOP – 2.-5.ročník |
Marcel Komarňanský |
16.00-17.00 |
CVČ |
Tanečná HIP-HOP - starší |
Marcel Komarňanský |
17.00-18.30 |
CVČ |
PIATOK |
|||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
Tvorivé dielne (II. st. ZŠ) |
Mgr. Nataša Pažitná |
14.00 - 16.00 |
CVČ |
Odysea mysle (II. divízia) |
Blanka Kollárová |
15.00 - 17.00 |
CVČ |
Nedeľa |
|||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
Filmový klub |
Mgr. Nataša Pažitná |
15.00 – 17.00 |
Kinosála KD |