PONDELOK |
||||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
1.stretnutie |
Odysea mysle 2.-3. ročník |
Blanka Kollárová |
13.30-15.30 |
CVČ |
21.9. |
Pod lupou (4.-6.ročník) | Blanka Kollárová | 15.30 - 17.30 | CVČ |
21.9 |
UTOROK |
||||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
1.stretnutie |
Odysea mysle 1.ročník |
Blanka Kollárová |
15.00 – 16.00 |
CVČ |
22.9. |
Keramika MŠ |
Mgr. Alžbeta Behanová |
15.00 - 16.00 |
CVČ |
22.9. |
Keramika ZŠ |
Mgr. Alžbeta Behanová |
16.00 – 17.00 |
CVČ |
22.9. |
STREDA |
||||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
1.stretnutie |
Počítačový klub MŠ |
Mgr. Nataša Pažitná |
13.30 – 14.30 |
ZŠ |
7.10. |
Zábavný kaleidoskop (2.-3. ročník) |
Blanka Kollárová |
15.00 - 16.00 |
CVČ |
23.9. |
Rybársky krúžok |
G. Sordyl |
14.00 - 16.00 |
CVČ |
23.9. |
Odysea mysle 5.ročník | Blanka Kollárová | 14.00 - 15.00 | CVČ | |
DDS Dobretka | Filip Čechovič | 15.00 - 17.00 | CVČ | 23.9. |
DS Dobreta | Blanka Kollárová | 18.00 - 21.00 | CVČ | |
|
||||
ŠTVRTOK |
||||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
1.stretnutie |
Tvorivá dramatika + OM (MŠ) |
Blanka Kollárová |
13.30 – 14.30 |
CVČ |
24.9. |
Tvorivé dielne (I. st. ZŠ) |
Mgr. Nataša Pažitná |
14.00 - 16.00 |
CVČ |
24.9. |
Florbal, Baseball |
Svetlík |
15.00 – 17.00 |
Telocvičňa ZŠ |
24.9. |
Odysea mysle (6.ročník) |
Blanka Kollárová |
15.00 - 17.00 |
CVČ |
24.9. |
|
|
|
|
|
PIATOK |
||||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
1.stretnutie |
Tvorivé dielne (II. st. ZŠ) |
Mgr. Nataša Pažitná |
14.30 - 16.30 |
CVČ |
25.9. |
Tanečná HIP-HOP | Marcel Komarňanský | 14.00-16.00 | CVČ |
9.10. |
Odysea mysle 5.ročník |
Blanka Kollárová |
14.00 - 15.00 |
CVČ |
25.9. |
Scénický tanec a choreografia | Patrícia Mikolayová | 15.00 - 17.00 | CVČ | |
TEENS klub |
Blanka Kollárová |
16.30 - 18.30. |
CVČ |
|
Nedeľa |
||||
Názov krúžku |
Vedúci |
Čas |
Miesto |
1.stretnutie |
Filmový klub |
Mgr. Nataša Pažitná |
15.00 – 17.00 |
Kinosála KD |
|
Pre dospelých
Ø Art čajovňa (kurzy)
ü Keramika utorok 17.00
Pletenie košíkov piatok 16.30
Ø Powerjoga streda 17.30 prvé stretnutie 16.9.
Ø Aerobick pondelok 19.00 prvé stretnutie 12.10. (2€/os./1h)